Sitemizin yeni adresi izleorg1.org İNDİR butonu geri geldi. Zamanla tüm filmlere eklenecek...

  Zorunlu Açıklama

Zorunlu Açıklama

Arkadaşlar, son aylarda ülkemizde yaşanan hain terör saldırıları hepinizin malumu. Hükümet her saldırıdan sonra internet erişimini kısıtlıyor. Başta sosyal medya olmak üzere, birçok siteye ulaşamıyoruz. Bu kısıtlamalardan başta izleorg1.org olmak üzere tüm film siteleri de nasibini alıyor.

Şu anda Youtube erişimi tamamen kısıtlanmış durumda. Biz de 1080p filmlerimizi Youtube sunucularına yüklediğimiz için, bu filmleri izleme şansınız yok denecek kadar az.

Ama bir çözümü var. Öncelikle DNS değiştirmeniz gerekiyor. Tavsiyem (8.8.8.8 - 8.8.4.4) Nasıl DNS değiştirildğini hepiniz biliyorsunuz. Bilmeyenler Türkiye'de yaşamıyor demektir.

DNS değiştirmenize rağmen erişim sorunu yaşamaya devam ederseniz bir VPN eklentisi kurmanız gerekir. Başta Zenmate olmak üzere, hükümet bir çok VPN servisini de engellemeyi başardı. Fakat halen engellemeyen bir VPN servisi var. Google Chrome kullanıcıları aşağıdaki bağlantıya tıklayarak BETTERNET adlı VPN eklentisini kursunlar:

https://chrome.google.com/webstore/detail/betternet-unlimited-free/gjknjjomckknofjidppipffbpoekiipm

(Lokasyon olarak United Kingdom'ı seçin. ABD'ye göre daha hızlı)

Fakat yakında bunu da engellerler. Kalıcı çözüm için Opera Browser kullanmanızı öneririm:

http://www.opera.com/tr

Opera web tarayıcısının içinde kendi dahili VPN'i var. Yukarıda veridğim linkten Opera'yı indirin ve kurun. Kurulduktan sonra tarayıcıyı açın. Sırasıyla Ayarlar - Gizlilik ve Güvenlik - VPN bölümüne gelin. "VPN'i etkinleştir" tikini işaretleyin.

Normal web kullanımınız için Google Chrome'u kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat Youtube, Facebook, Twitter gibi sitelere erişim engellediğinde Opera tarayıcı ile sorunsuz her siteye giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca Opera tarayıcının mobil versiyonu da bulunmakta:

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.vpn

IOS için: https://itunes.apple.com/us/app/opera-free-vpn-unlimited-ad/id1080756781?mt=8

Son olarak 1080p videolarda "Error Loading Media" hatası alırsanız, CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin. Mobil cihazlardan ise yenile butonu ile sayfayı yenileyin. (Sayfayı aşağı çekerek yenilerseniz yine aynı hatayı alırsınız)

Terörden ve internet kısıtlamalarından uzak mutlu günler dileğiyle...

Edit: 25.12.2016 01:00 itibariyle Youtube sunucuları erişime açıldı. 1080p filmleri sorunsuz izleyebilirsiniz. Fakat Openload kalıcı olarak kapatıldı. Openload'a yüklenen (bazı ALTERNATİF seçeneklerdeki filmleri) izlemek için DNS değiştirmek zorundasınız (VPN şart değil).
  • Beğen
    9
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
İmat 24 Aralık 2016, Cumartesi
Bilgilendirme için Teşekkürler Sevgili admin...
Başarılar ve İyi akşamlar.
Avatar
Ziyaretçi
kadir ünal 25 Aralık 2016, Pazar
dns blmeyenler olabilir etiğin söz hakaret içeriyo düzgün konuş.
Avatar
Yönetici
  Admin 25 Aralık 2016, Pazar
Sene olmuş 2017 daha DNS değiştirmeyi bilmiyorsan, bilgisayar kullanmasını bilmiyorsun demektir. Kusurabakmayın cehalete tahammülüm yok.

http://tr.lmgtfy.com/?q=dns+nas%C4%B1l+de%C4%9Fi%C5%9Ftirilir bile yapamıyorsan girme bu siteye. Hatta hemen kalk o bilgisayarın başından...
Avatar
Üye
  ridvanim 25 Aralık 2016, Pazar
Sevgili admin dediklerinizi yaptım operayı yükledim indiremedim filmler şimdi indirebiliyorum opera mini uygulaması gerçekten dns değiştirmeden vpn etkinleştirerek rahatça sorunsuz indirilebiliyorum

TEKRAR TEŞEKKÜRLERSEVGİLİ ADMİN İYİKİ VARSINIZ